CYKLE

 

 

UWAGA!

Obrazy stanowiące część cyklu będą prezentowane na stronie dopiero po wystawie (lub wystawach) obejmujących dany cykl. Osoby zainteresowane obejrzeniem obrazów "na żywo" proszone są o kontakt mailowy. Takim osobom będziemy na bieżąco wysyłać zaproszenia oraz wszelkie informacje związane z planowanymi wystawami, wydarzeniami, spotkaniami, a także z przedsięwzięciami artystycznymi.

adres e mail: b. gor.art@gmail.com 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serie 12 pejzaży umiejscowionych na wybranym obszarze, który zainspirował artystę na tyle mocno by wyodrębnić je jako niepowtarzalne zjawisko o charakterze sentymentalnym lub wynikającym z zauroczenia. Cechuje je niepowtarzalność w każdym aspekcie artystycznym i skończoność. Każdy cykl zawiera tylko 12 przedstawień. Jest ciągiem 12 wizji w których zakochał się artysta.